2011 yılında bilişim sektöründe faaliyetlerine başlayan, Platinum Bilişim günümüzün sürekli gelişen ve yenilenen bilişim dünyasında, kurumların teknolojiyi en etkin ve doğru biçimde kullanılması amacıyla hizmet vermektedir. Tüm dünyada gelişen teknoloji ve artan rekabet, hizmet ve müşteri odaklılığa geçiş, firmaların bilişim teknolojilerindeki gelişmeleri daima yakından takip etmelerini ve bilgi teknolojilerini daha verimli kullanmalarını zorunlu kılıyor. Platinum Bilişim, bu ihtiyaçları karşılamaya yönelik olarak, iş dünyasında verimlilik sağlayan, kurumlara yeni bakış açıları kazandıran çözümleri sunuyoruz. Bugünün şartlarında her kurumun en büyük ihtiyacı, kaliteli, hızlı ve sürekli hizmettir.

Misyonumuz; Platinum Bilişim, sektördeki gelişmelere bağlı olarak değişen müşteri talep ve beklentilerine cevap verebilmek için, kendini sürekli geliştirmeyi, yenilemeyi ve bu amaçta yeni teknolojik yatırımlar  yapmayı hedef olarak belirlemiştir. Yüksek ölçeklenebilir çözümler ile destek ve altyapı ihtiyaçlarını karşılamak üzere müşterilerimize kapsamlı hizmetler sunmayı, güvenilir bir teknoloji destek ortağı olmayı ve temel iş faaliyetlerine odaklanabilmeleri için güçlü ve ağ altyapısı sağlamalarını istiyoruz.

Hedefimiz; Destek Hizmetini, İş ortaklarımız ve müşterilerimizle uzun vadeli, güvene dayalı ilişkiler kurarak, Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde analiz ederek, doğru ürün ve hizmeti sunmaktır.